Apie riešutų sviestą

Žemės riešutų sviestas – neabejotinai populiariausias riešutų sviestas, turintis didelį kiekį baltymų. Nors pats žemės riešutas pagal savo kilmę priskiriamas ankštiniams augalams, jo vartojimo būdas ir struktūra iš esmės niekuo nesiskiria nuo kitų riešutų. Šis sviestas – puikus pasirinkimas po treniruotės, papildantis organizmą įvairias vitaminais ir mineralais:
Magniu
Fosforu
Variu 
Manganu
Cinku
Vitaminu E
Niacinu
Dėl didelio sveikųjų, nesočiųjų riebalų kiekio žemės riešutų sviestas suteikia ilgai trunkantį sotumo jausmą, padėdamas kontroliuoti apetitą.
Sviesto panaudojimo būdų yra pačių įvairiausių: Žemės riešutų sviestas valgomas su vaisiais (obuoliais, bananais, kriaušėmis ir kt.) Tepamas ant ryžių trapučių Dedamas į rytinę avižų košę, į įvairiausius glotnučius bei sportininkų kokteilius Naudojamas kaip ingredientas sveikuose desertuose, sausainiuose, pyraguose ar padažų gamyboje (ypač dera su paukštiena)
O PAS MUS, GALI ĮSIGYTI VISŲ PAMĖGTO, FA SO GOOD Žemės Riešutų sviesto — 100% natūralus žemės riešutų sviestas be jokių pridėtinių cukrų, druskos ar palmių aliejaus.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qlnsq3sQOBs